بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
وان ایکس بت
 Datadriven Datadriven .

Datadriven

اندازه بازار خدمات ارزیابی به ارزش 23.28 میلیارد دلار در سال 2030

بر اساس جدیدترین تجزیه و تحلیل Emergen Research، انتظار می‌رود که بازار خدمات ارزیابی جهانی در سال 2021 به 12.32 میلیارد دلار برسد، با درآمد CAGR 7.3٪ در طول دوره پیش‌بینی. برخی از عوامل کلیدی که باعث رشد درآمد بازار خدمات ارزیابی جهانی می شود، افزایش تعداد آزمون ها و گواهینامه های رقابتی و همچنین افزایش نیاز به ارزیابی مهارت برای بهبود قابلیت اشتغال است.

نیاز روزافزونی در میان نهادهای برگزار کننده مسابقات مرتبط با آزمون هایی مانند تافل و PAPI 3 برای ثبت نام در آزمون تخصصی وجود دارد. سایر عوامل کلیدی که باعث رشد درآمد در بازار جهانی می شود عبارتند از ترجیح فزاینده در میان بخش های مختلف برای تست های آنلاین مبتنی بر رایانه. تاکید بر توسعه حرفه ای از طریق خدمات ارزیابی به کارکنان در توسعه مهارت های خود و بهبود عملکرد کمک می کند. این خدمات در آموزش برای پذیرش کارکنان جدید، آموزش کارکنان فعلی و القای مهارت‌های جدید برای همان شغل، و ارتقای کارکنان به موقعیت‌هایی که به مجموعه‌های مهارتی متفاوتی نیاز دارند، استفاده می‌شوند.

افزایش نیروی کار جوان، محرک اصلی رشد بازار است. شرکت ها و دولت ها قبل از اینکه داوطلبان را در معرض آزمون های ارزیابی متناسب با نیازهای سازمان قرار دهند، حق بیمه ای را برای غربالگری قائل می شوند. بر اساس داده های اداره آمار کار ایالات متحده، نیروی کار جوانان به طور قابل توجهی بین آوریل و جولای هر سال افزایش می یابد. در این مدت، بسیاری از دانش‌آموزان دبیرستانی و کالج به دنبال شغل تابستانی می‌گردند و بسیاری از فارغ‌التحصیلان وارد بازار کار می‌شوند تا به دنبال یا شروع به کار دائمی کنند. در تابستان 2020، نیروی کار جوانان 19.8 درصد یا 3.6 میلیون نفر افزایش یافت و به 21.5 میلیون نیروی کار در ژوئیه رسید که از 18.8 میلیون نفر در سال 2019 بیشتر بود.

برخی از یافته های کلیدی گزارش

در سال 2021، بخش تست کدنویسی سهم نامتناسب زیادی از درآمد را به خود اختصاص داد. ارزیابی مهارت های کدنویسی برنامه نویسان به عنوان یک روش مهم در استخدام شرکت های فناوری اطلاعات و نرم افزار ظاهر شده است. این نوع تست ها معمولا برای استخدام یک توسعه دهنده یا برنامه نویس نرم افزار استفاده می شود. آزمون کدنویسی یا آزمون برنامه نویسی، آزمون کد آنلاین یا آزمون نرم افزار، و آزمون آنلاین کد پروکتوری روش های مختلف غربالگری برای استخدام یک برنامه نویس هستند.

K-12 شامل 12 سال - مهدکودک تا کلاس دوازدهم - و رقابت پذیری مداوم در بین دانش آموزان مدرسه، و همچنین تلاش های مطالعه و گزینه های آمادگی برای امتحان رقابتی از سنین پایین، باعث رشد درآمد در این بخش می شود. به عنوان مثال، Byju's Think & Learn یک پلت فرم آنلاین مبتنی بر K-12 است که دوره های متنوعی را برای دانش آموزان هندی K-12 ارائه می دهد. این شرکت از طریق برنامه های گرافیکی بصری آنلاین، سطح بعدی و خدمات خودارزیابی پیشرفته، خدمات یادگیری را بهبود می بخشد.

خدمات ارزیابی ورودی به موسسات و سازمان های آموزشی کمک می کند تا پتانسیل یک دانش آموز یا داوطلب را درک کنند. معمولاً توسط مدارس و کالج ها به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش عمومی برای ارزیابی مهارت های آموزشی استفاده می شود. هدف اولیه خدمات ارزیابی ورودی کمک به مشتری در تعیین اینکه آیا همه افراد انتخاب شده دارای مهارت ها و مهارت های لازم برای رویارویی با چالش های نقش شغلی خاص یا برنامه آموزشی هستند یا خیر است.

انتظار می‌رود بازار آسیا و اقیانوسیه در طول دوره پیش‌بینی به سرعت رشد کند، زیرا به دلیل افزایش تعداد آزمون‌های گواهینامه رقابتی، افزایش نیاز به ارزیابی مهارت برای اشتغال‌پذیری بهتر، و افزایش سریع حجم نیروی کار در کشورهای منطقه است.

Korn Ferry، Pearson Education Inc.، Aon Plc، TeamLease، Development Dimensions International، Inc.، Mercer LLC، PSI Services LLC، Hogan Assessments، Talent Plus Inc. و IBM Corporation از جمله شرکت‌های بزرگی هستند که در گزارش بازار جهانی نمایه شده‌اند.

To get leading market solutions, visit the link below: https://www.emergenresearch.com/industry-report/assessment-services-market

بازار خدمات ارزیابی جهانی توسط Emmergen Research بر اساس نوع محصول، نوع خدمات، رسانه، بخش ها و منطقه تقسیم بندی شده است:

چشم انداز نوع محصول (درآمد، میلیارد دلار؛ 2019–2030)
Psychometric Test
Aptitude Tests
Coding Tests
Others
چشم انداز نوع خدمات (درآمد، میلیارد دلار؛ 2019–2030)
Entrance Assessment Services
Recruitment & Promotion Assessment Services
Certification Assessment
Pre-Employment Assessment Service
Development Assessment Service
چشم انداز متوسط ​​(درآمد، میلیارد دلار؛ 2019–2030)
Online
Offline
چشم انداز بخش ها (درآمد، میلیارد دلار؛ 2019-2030)
K-12
Higher Education
Corporate
Government


برچسب: Assessment Services،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۲۰:۳۱ توسط:Emergen Research موضوع: نظرات (0)